fallback-image

To Your Last Death (2019) نقد فیلم

صداپیشگی با استعداد با افرادی مانند ویلیام شاتنر (پیشتازان ستاره ای) و مورنا باکارین (ددپول 1 و 2) امیدوار است که بتواند توجه خود را به این ویژگی ترسناک بزرگسالان متحرک 2-D تبدیل کند که خونخواهی آنها به اندازه کافی بزرگ است.

مسلماً دنیای انیمیشن 2 بعدی یکی از مواردی است که من از نظر مجرمانه با میزان مواجهه کم مواجه شده ام. بنابراین من با تردید از اولین جیسون آکسین وارد این کارگردانی شدم. مطمئن نباشید که مورد استقبال قرار می گیرم. با کمال تعجب برای آخرین مرگ شما به نظر می رسد لذت نسبتهای ناخوشایند است. داشتن دلهره و شجاعت کامل در انواع موضوعاتی که برای ترساندن آنها کشیده می شود. در حالی که به آنها احترام و درک نشان می دهید از سو topics استفاده از موضوعات تابو مانند آسیب به خود نترسید.

میریام دکالب (دانی لنون) ، دختر با فضیلت یک سودجو میلیاردر متجاوز در جنگ ، با اراده از خود دور شد و تنها بازمانده یک دیدار خانوادگی پدر و چهار فرزندش بود. به طور هم زمان ، که دارای سمیت و نفرت بیشتری بود از آنچه که از زمان ریان جانسون ، Knives Out ، روی صفحه مشاهده شده است. او تنها بازمانده ای است که به او اجازه داده نشده است – در سبک بازی های ویدیویی کلاسیک – توسط Gamemaster مرموز (مورنا باکارین ، ددپول) شب را با دانش جدید خود برای سرگرمی قماربازان ماوراالطبیعه شب بازی کند.

تأثیرات ترسناک مدرن بسیار گسترده است. حمام خون خانواده قبیله ای و رضایت سرخوشی از وحدت جناح ها از Ready or Not (2019) بسیار موجود است. دستگاه Groundhog Day که اخیراً در های Happy Death Day دیده شده است نیز وجود دارد اما با تکرار بسیار کمتری مورد استفاده قرار می گیرد. سر تکان دادن کمیک بوک با ابر به شکل سیگنال خفاش ظاهر می شود که بعید به نظر می رسد غیرعمدی باشد. حتی رنگهای پررنگ ، زیبایی شناسی کتاب کمیک کلاسیک را تداعی می کند.

The Gamemaster (Morena Baccarin)

هنوز هم از خیانت فرزندش وقتی فرصت های معاون ریاست جمهوری او را غافل می کنند ، تلخ است. پس از فرار از او به عنوان یک سو ab استفاده کننده و یک جنگ سودآور از نظر اخلاقی فاقد اعتبار. آقای سیروس دکالب بی رحم (ری ویز ، توین پیکس ، روبوکاپ) ر dreamsیای رضایت انتقام جویانه را در سر می پروراند ، و به همین دلیل آن را در مراسم ملاقات مضحک خانوادگی که به طور مضحکی طراحی شده بود ، تصویب می کند.

پدران میریام ، که میل به رضایت حداکثری داشتند ، شخصاً اقدام به درگذشت درخشان هر یک از جانشینان ناامیدکننده و نالایق خود در بزرگترین اشتباه علیه او کردند. یک پسر همجنسگرای شل و ول ، یک همسر تروفی با مشکل صدمه به خود و پسری که سعی داشت او را از سمت سرپرستی شرکت خانوادگی بیرون کند ، وجود دارد.

خام و سرخ ، به آخرین مرگ شما موفق شد در یک خط پوچ معمولی ترسناک و تقلید مسخره آمیز از خود آگاهی پیدا کند و گرسنگی را برای صحنه های ناامیدکننده در صحنه های بسیار منفجر کننده حفظ کند.

این انیمیشن به شدت با علامت های لمسی مداد ، چهره های دقیق و رسا ، رنگ های غنی و قرمزهای خاص و سرزنده حک شده است.

سرخ خون در کل To Your Last Death پمپ می کند ، و قرمزهای خام رنگ غنی روی صفحه منفجر می شوند که خون از آن نمی ریزد.

گرچه من ممکن است از لحظات بیشتر جذابیت گرافیکی بیشتر لذت ببرم (که از آن خودداری می کند – به استثنای چشمگیر چشم …) ، بهترین لحظات برای آخرین مرگ شما ، زمانی است که به طرز وحشتناکی واقعی می شود. با شدت استرس زا می چکد.

صحنه های مشمئز کننده ای که پدر کینه توز آن را هدایت می کند (همان خودآزاری که قبلاً به آن اشاره کردم و یک صفحه لمسی ناکارآمد) ، جرقه های لذت بخشی از شجاعت و خلاقیت است. کدام وحشت باید آنها را تشویق کند و TYLD آنها را با روحی ترسناک تحویل دهد. حتی وقتی با اره برقی به کلیشه فرو می رود ، وحشت م itsثر آن (که نادرتر از آن است که تصور می کنید) است. اما همچنین خرابکارانه و هجوآمیزتر از آن است که در ابتدا به نظر می رسد.

در دوره های بعدی که به طرز دیوانه کننده ای وحشی می شود ، لبه عقل و خودآگاهی وجود دارد. خود را به سمت انگیزه های هجوآمیز هوشمندانه و باورپذیری در وحشت با مضحکه های خود بی ارزش سوق می دهد.

این روایت ممکن است کاملاً پوچ باشد اما هیجانات دلخراش شما را مجذوب خود می کند و ویژگی دیگری نیز وجود دارد که به من اجازه می دهد تردیدهای خود را مرور کنم. این رویکرد غیرپاسخانه و بسیار جسورانه است. من این را در فیلم های ترسناک خود دوست دارم.

توبی هولدن در توییتر
توبی هولدن

من در حال حاضر دانشجوی رسانه کالج هستم و علاقه زیادی به فیلم و انتقاد دارم. من به عنوان یک نویسنده مشتاق ، همیشه تمایل به نوشتن داشته ام ، و مدام سعی می کنم با تمرین و یادگیری از افراد ارجمند در این زمینه ، توانایی های خود را تقویت کنم.

مطلب مرتبط  "Wonder Woman 1984" - قطعاً دهه 80 نیست ، احتمالاً خسته کننده است

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها