Toxic Alien Zombie Babes From Outer Space تریلر جدیدی منتشر کرد

Toxic Alien Zombie Babes From Outer Space تریلر جدیدی منتشر کرد

https://www.youtube.com/watch؟v=ITrbmmrtU8I

بسیاری از افراد در سراسر جهان در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری همه گیر محصور شده اند ، با این حال ، برای یک تیم ساخت فیلم از استرالیا ، هیچ چیز فراتر از حقیقت نیست. ملبورن در حال حاضر تحت محدودیت های مرحله 4 است ، که محدودترین موارد در جهان است ، اما این مانع دیوید بلک و جرارد چیرشیا نشده است ، که در حال ساخت یک فیلم بلند با نام “Toxic Alien Zombie Babes From Outer Space” هستند. آنها به جای محصور شدن ، به سراسر دنیا رسیده اند.

جدیدترین تیزر فیلم کمدی علمی-تخیلی / ترسناک ، Toxic Alien Zombie Babes From Outer Space به تازگی پخش شده است.
طبق اسکریپت های Black و لیست شات های Chierchia ، توسط خود بازیگران در سراسر جهان فیلمبرداری شده است ، این فیلمی است که رویدادهای مهم سال 2020 را هجو می کند.

“این یک سال دیوانگی است ، از آتش سوزی هایی که بیشتر استرالیا را در برگرفته است ، تا بیماری همه گیر ، و در این میان چیزهای دیگر از هورنت های قتل تا توطئه های برج 5 گرم. من و جراردو تصمیم گرفتیم که فقط باید همه آن را در یک فیلم کمدی علمی-تخیلی / ترسناک با سرعت بالا ثبت کنیم. ”گفت بلک ، تهیه کننده فیلم.

تریلر Toxic Alien Zombie Babes From Outer Space

چیرشیا افزود: “با تریلر … سرانجام می توانیم چند فیلم را از سراسر جهان مشاهده کنیم. ما هر روز تلاش می کنیم تا همه چیز را کنار هم قرار دهیم و جلوه های ویژه اضافه کنیم … چت های آنلاین ما در حال انفجار هستند ، زیرا با هر گوشه دنیا تماس داریم. اخیراً ما در یک روزنامه محلی منتشر شده ایم و دیدن عکس ها یا فیلم های منتشر شده از کار ما بسیار خرسند است.

علاوه بر من و دیوید ، افرادی هستند که تلاش زیادی برای فیلم های خود می کنند ، بنابراین من مطمئن هستم که می توانیم کیفیت خوبی داشته باشیم و همچنین چیزی منحصر به فرد بسازیم. ما همچنین ویل آنگوس را به عنوان آهنگساز برای امتیاز فیلم در اختیار داریم … و این چیز دیگری به پروژه ما اضافه می کند.

همچنین Joel D. Wynkoop ، “The King of B Grade Movies” ، از فلوریدا در این فیلم بازی می کند. جوئل شخصیت “پارسونز کوپر” را از ویژگی های آینده خود “The Craiglon Incident” بازی می کند. صحنه ای که وی فیلمبرداری کرد تلاقی متقاطع است که در هر دو بچه Toxic Alien Zombie Babes From Outer Space و The Craiglon Incident ظاهر خواهد شد.

جوئل اظهار داشت ، “ابتدا دیوید با من تماس گرفتند و سپس با جراردو کار کردم … دیوید به من گفت که فیلمش در مورد چیست و از من پرسید که آیا می خواهی صحنه ای را برای او فیلمبرداری کنی … من از این فرصت پریدم. سالها پیش من می خواستم با Brainrobbers از فضای خارج از Lost Faith با Brainrobbers عبور کنم ، هرگز نتیجه ای نگرفت و فکر کردم اکنون فرصتی برای انجام این کار هستم … چقدر عالی خواهد بود؟

در بسیاری از تولیداتم ، من به طور عمده از فیلم هایم استفاده می کنم. در حال حاضر شخصیت من پارسونز که برای نجات دنیای خود و دنیاهای دیگر بیرون است قدرت فوق العاده ای به او داده شده است تا با بیگانگان نبرد کند اما این بیگانگان تند و زننده دیگر او را به دنیای خود کشانده اند. این بیگانگان وضعیت بدتری دارند و او بسیار بدتر از تعداد است و از هیچ کس کمک نمی کند – حتی کریگلون دوستانه اش …. ببینید چه اتفاقی برای پارسونز کوپر در “حادثه کریگلون” ساخته جوئل دی وینکوپ می افتد و ببینید چه اتفاقی برای او می افتد در “سمی دیوید بلک” Babes from Outer Space ”. نتیجه نهایی …… عالی خواهد بود !!!!! ”

مطلب مرتبط  TnMoviez 2020 - آخرین فیلم های تامیل را به صورت رایگان بارگیری کنید - فیلم ها را به صورت آنلاین تماشا کنید

سرنوشت سوریا

Destiny Soria ، یک بومی آمریکایی از Kickapoo Nation از تگزاس در نقش Destiny Tala ، یک بروجا از قبیله گرگ Kickapoo بازی می کند. Destiny در حال حاضر مشغول کار بر روی فیلم بلند خود به نام “Christmas Slasher” است و وقت فیلمبرداری چند صحنه برای Toxic Alien Zombie Babes را گذاشته است. “من کاملا دوست دارم فیلم بسازم و سر صحنه فیلمبرداری باشم. من در حال حاضر مشغول کار بر روی فیلم بلند خودم هستم ، Christmas Slasher که نوشتم. سال آینده کارگردانی و فیلمبرداری خواهم بود. در حال حاضر من در حال کار بر روی برخی صحنه ها برای نوزادان سمی زامبی بیگانه از فضا هستم ، زیرا فکر کردم که این بسیار جالب است و از آنجا که covid 19 تمام تولیدات را تعطیل کرده و آنها را به حالت تعلیق درآورده است. این فرصت شگفت انگیز برای ساختن صحنه هایی با او برای فیلمش بود “

و در فرانسه ، جولی کربس یکی از خنده دارترین صحنه هایی را که تاکنون داشته ایم ، از آن فیلمبرداری کرده است. “تیراندازی در شهر قدیمی استراسبورگ ، به نام Petite France انجام شده است. همکاری با جراردو و دیوید فرصتی عالی برای خلق یک فیلم بین المللی بوده است. من ایده بیگانه و شوخ طبعی دیوید را دوست دارم ، “گفت جولیا.

هرکسی می تواند خود را برای ورود به فیلم ضبط کند. ویرایشگر بعداً ufo را اضافه می کند. هر کسی در سراسر دنیا که مایل به درگیر شدن در این فیلم باشد می تواند فیلم خود شات خود را از واکنش خود در برابر دیدن یک بشقاب پرنده بارگذاری کند. 5 نفر برای رفتن به فیلم انتخاب می شوند و بسیاری دیگر در تیتراژ پایان فیلم ها نمایش داده می شوند. برای جزئیات بیشتر اینجا را کلیک کنید

Toxic Alien Zombie Babes From Outer Space باید در ماه نوامبر سال جاری میلادی فرود بیاید. ما برنامه های توزیع را نزدیک به تاریخ اعلام خواهیم کرد ، اما می توانیم بگوییم که ما در حال برنامه ریزی هستیم که این فیلم را به صورت رایگان در اختیار هر سالن تئاتر و تلویزیون قرار دهیم که بخواهند آن را اجرا کنند. این فیلمی است که توسط مردم و برای مردم ساخته شده است و باید در دسترس همه کسانی باشد که مایل به دیدن آن هستند.

می توانید در اینجا با تمام تحولات به روز باشید

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها