fallback-image

TREAD (2020) – Movie-Blogger.com

سلام دوباره از تاریکی. اگر اینقدر غم انگیز نباشد ، ممکن است این داستان به شکلی بهتر در باور کنید یا نه از ریپلی متناسب باشد. چه توصیفی بهتر برای یک جوشکار شهری کوچک که یک بولدوزر زرهی را ایجاد می کند ، آن را مسلح می کند ، و سپس آن را به طغیان انتقام می گیرد ، ساختمان ها ، خانه ها و مشاغل کسانی را که معتقدند به او ‘ستم کردند تخریب می کند؟ این اتفاق در سال 2004 در گرانبی ، کلرادو رخ داد و نام جوشکار مارو هایمایر بود.

پل سلت ، فیلمساز ، فیلم را با ضبط تماس 911 و کلیپ های خبری از وقایع واقعی 4 ژوئن 2004 آغاز می کند. سپس سولت به ساختن پرده پشت پرده هایمایر می پردازد و چگونگی اوضاع تا جایی افزایش می یابد که به نظر می رسد تخریب و خودکشی تنها گام منطقی برای او Solet با هوشمندانه از ضبط خود Heemeyer (از طریق کاست صوتی) به عنوان یک ساختار قاب برای فیلم استفاده می کند. صدای هیمایر به ما می گوید برنامه او چیست و چرا او به این میزان از ناامیدی رسیده بود.

مصاحبه ها مهم است ، و ما از مأموران اجرای قانون که آن روز در صحنه حضور داشتند می شنویم ، دوست دختر سابق هاییمر ، تریشا مک دونالد ، بهترین دوست او ، مرد جوانی از باشگاه برفی خود ، برادران خانواده ای که ظاهراً مارو را هدف قرار داده بودند ، و گزارشگر روزنامه ، پاتریک بروور ، که همچنین کتابی در مورد داد و بیدادهای هایمیر نوشت. از کلیپ های خبری واقعی و ارتباط مجدد استفاده می شود تا به ما نشان دهد که مصاحبه شونده چه می گوید. در این حالت ، این یک رویکرد مؤثر است.

بویژه جالب است که می شنویم که مرو عمدتاً مردی خوش فکر بود که چند بار علیه شهر محلی و سیاست های ایالت مخالفت می کرد. مرو جزء “باشگاه پسران خوب قدیمی” نبود و اذعان می کند که نیاز به “تدریس درسی” برای کسانی که تصور می کند از راهی خارج کرده است که زندگی را برای او دشوار کرده است. بولدوزر او راهی بود که بتواند عدالت را که در غیر این صورت بی اعتبار بود ، به اجرا درآورد.

مطلب مرتبط  ProjectFreeTV Alternatives 2020 - تماشای فیلم های آنلاین

این یک داستان انتقام جویی است که به روشی دلسوزانه نسبت به مرو هیمایر ، مردی که خود را “میهن پرست آمریکایی” می دانست ، گفته می شود. نوار صوتی به وضوح اعتراف به آنچه او برنامه ریزی کرده بود (و بعداً انجام شده) بود ، و مشخص بود که او می دانست که این یک ماموریت انتحاری است. با گوش دادن به مناجات او ، فرض می کنیم نوعی بیماری روانی درگیر بوده است و بهترین دوست او او را به عنوان مردی توصیف می کند که مدت زمان زیادی را به تنهایی گذراند. “

ویدئو کلیپ های قتل عام ، و بسیاری از مقامات اجرای قانون در صحنه – که همه نتوانسته اند جلوی بولدوزر را بگیرند – فریبنده و تماشای آن دشوار است. خوشبختانه پس از این واقعیت ، می دانیم که هیچ کس در آن روز غیر از مردی که مسئولیت آن را فوت کرده است ، فوت نکرد. مارو ، مردی با “خشم صالح” ، روز تحمل عدالت را داشت و تیتر نادر “بولدوزر داد و بیداد” روز گذشته بعداً با یک داستان بسیار بزرگ ، صفحه اول را از دست داد.

https://moviereviewsfromthedark.com/ TWITTER: fergusontx

FergusonTX در توییتر
FergusonTX

دیوید یک عاشق فیلم مادام العمر و وبلاگ نویس فیلم طولانی است … با تقدیر و تشکر واقعی از هنرمندان اختصاصی که جامعه فیلم سازی را تشکیل می دهند. وی از بحث و گفتگوی پر جنب و جوش استقبال می کند که از فیلم های جالب الهام گرفته است.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها