fallback-image

Unkorked (2020) – Movie-Blogger.com

باشه ، بنابراین من می خواهم یک استاد بزرگوار شوم.
آیا این مانند دزدان دریایی است؟
نه ، این یک سومالی است.

من چیزی برای شراب ندارم. هرگز به حال. حتی شراب عالی ، توصیه شده توسط متخصصان ، برای من جذابیتی ندارد. من هرگز طعم آن را دوست نداشتم. چرا جهنم فیلمی را تماشا می کنم که به دنیای شراب توجه دارد؟ خوب ، این فقط یک اتفاق است. من کشف کردمبی پرده“در حالی که Netflix را مرور می کردم و فکر می کردم که به آن شلیک می کنم. و همچنین به این دلیل که ارتباطی بین عنوان فیلم و کل شراب رخ ندادم. صادقانه بگویم ، من بیش از حد علاقه ای به دریافت مدرک دیپلم سولیلی نداشتم. داستان رستوران کباب از طرف دیگر ، دهانشویی بود. و با پیشرفت فیلم ، گرسنگی های من شدت گرفت. و این از زمان “سرآشپز” اتفاق نمی افتد.

Uncorked

شراب یا مازاد.

خوب ، این فیلم فقط شامل صحنه هایی نیست که بطری های شراب از آن استفاده نشده و شخصی که سعی می کند این نوشیدنی الهی را شناسایی کند ، در حالی که می کوشد و آن را تف می کند. این درام نتفلیکس همچنین درباره درگیری داخلی الیاس (مامودو “زیر آب” آتیه) مبارزه با این جوان مصمم از ممفیس ، که کارهای روزمره وی شامل کمک به مشاغل خانوادگی و کار در فروشگاه شراب محلی است ، مجبور است تصمیمی مهم در زندگی خود بگیرد. یا پدر خود را ناامید کنید. یا خودش. پدرش لوئیس (کورتنی ب. “بن برگشته” ونس) متقاعد شده است كه فرزندش در آینده مشاغل خانوادگی را به دست خواهد گرفت. دقیقاً مانند لوئیس از پدرش. و الیا به طور فزاینده ای می فهمد که حرفه یک استاد بزرگوار برای او عزیزتر از ترشی و دزدکی دنده های یدکی است.

uncorked

بار دیگر شکاف نسل وجود دارد.

بنابراین “بی پرده“موضوع مشهور را در مورد شکاف نسل به ارمغان می آورد. از یک طرف ، الیا نمی خواهد پدرش را رها کند. از طرف دیگر ، او هنوز در جستجوی هدف خود در زندگی است. قلب و روح او متعلق به جهان درخشان شراب است. راهی برای سفر ذهنی به کشورهای دیگر (“وقتی از جاهایی مانند فرانسه شراب ، جایی اسپانیا ، شراب می گیرم ، احساس می کنم در آنجا مهربان هستم.“) ، به عنوان جبران فقدان این امر در جوانی. مشکل این است که پدرش دیگر به شخص الیا اعتقادی ندارد و آن را به عنوان ایده دیوانگی دیگری که پسرش دارد می بیند. و او نشان می دهد که با عمل بی تفاوت و بی علاقه. نیازی به گفتن نیست ، البته سیلویا (نیسی نش) ، شخصیت مادر نگران و پشتیبان که به درستی شوهرش را متقاعد می کند تا اجازه دهد الیاس آن را از سیستم خود خارج کند. او حلقه مفقوده بین دو کشتی ارتباطی ضعیف است ، در حالی که خودش مجبور است با مشکل سلامتی خود مقابله کند.

مطلب مرتبط  دیگر هرگز یکسان نخواهد بود

Uncorked

ارزشهای خانوادگی و تعقیب رویاها.

بی پرده“یک فیلم متوسط ​​است. فیلمی که تماشای آن در حالی است که روی صندلی شما آرام و بدون یک لیوان شراب در دسترس می نشینید. فیلمی با لبخند و اشک. طنز اغلب وجود ندارد اما گاهی ظریف است. به عنوان مثال ، آشفتگی سومالی ها چله ای مختصر به وجود آورد. و همه اینها با موسیقی متن فیلم پر از موسیقی مدرن هیپ هاپ که متعلق به خانه دنده های یدکی بیشتر از دنیای فرهیخته اهل خبره شراب است. درست مثل شراب ، فیلمی است که دوستش دارید یا دوست ندارید. ارزشهای خانوادگی و تعقیب رویاهای شما مباحث اصلی هستند که من از این فیلم به یاد می آورم. اما نمی توانم بگویم که تماشای نوشیدن شراب پس از تماشای این فیلم Netflix بیشتر شد.

Uncorked اکنون در Netflix موجود است

امتیاز من 5/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها