w4free ، جدیدترین پلتفرم AVOD انگلستان ، با مجموعه عناوین برتر ترسناک ترسناک می شود

w4free ، جدیدترین پلتفرم AVOD انگلستان ، با مجموعه عناوین برتر ترسناک ترسناک می شود

فیلم های ترسناک به صورت رایگان

تقلید طنزآمیز Bigfoot Willow CREEK ، مورد تحسین منتقدان Bobcat Goldthwait ، PontyPool وحشتناک Bruce McDonald’s touring، the hack-dropping middling HATCHET و ELFIE HOPKINS ، داستان پیچ خورده آدمخواری با بازی جیمی و ری وینستون به عنوان یک بزرگ که از طریق برنامه W4free رایگان جریان دارند.

همچنین سرویس جدید AVOD UK ، که قبلاً محبوب شده است ، شامل Romero’s NIGHT OF the LIVING DEAD ، بدنام Welsley Snipes ‘گاوبوی زامبی GALLOWWALKERS ، چیلر شیک و وابسته به عشق شهوانی بعد از زندگی است. OF MOLLY HARTLEY ، با بازی هلی بنت (دختری در قطار ، پرستو)

کریس شارپ ، رئیس W4free ، امروز گفت: “ژانر ترسناک همیشه برای قلب من عزیز بوده است و اعلامیه امروز تنها آغازی است برای تولید ثابت عناوین ژانر بین المللی ، از کلاسیک های فرقه گرفته تا معاصر”.

w4free ، که توسط کریس شارپ ، مدیر عامل سابق Cello Zone و AMC Networks UK تاسیس شده است ، همچنین مجموعه ای از فیلم های مشهور بین المللی از جمله DOGVILLE لارس فون تریر ، مستند مشهور JOY DIVISION Grant Gee ، درام موسیقی ایرلندی یک بار ، برنده اسکار را به دست آورده است. LA VIE EN ROSE ، کمدی مقاومت ناپذیر استرالیایی MURIEL’S WEDDING و درام الهام بخش نیوزیلند ، WHALE RIDER.

مطلب مرتبط  EuroPixHD 2020 - بارگیری آخرین فیلم های HD ، سریال های تلویزیونی و نمایش های تلویزیونی EuroPixHD - تماشای فیلم های آنلاین

این سرویس سرگرمی ، که مجموعه های تلویزیونی و مستندهایی را نیز ارائه می دهد ، در همه دستگاه های تلفن همراه و از طریق Apple ، TV ، Swisscon TV Box و Sky Ticket قابل دسترسی است. همچنین اخیراً از تلویزیون نتگم در انگلیس و ایرلند راه اندازی شده است.

گروه پشتیبان این سرویس ، Philipp Rotermund’s Video Solutions AG ، طیف وسیعی از مارک های AVOD و SVOD را در اروپا از جمله Watch4 در آلمان ، سوئیس و اتریش با 10 میلیون نفر در ماه ارائه می دهد.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها