fallback-image

W4Free فیلم های فرقه ای ژانر را به قشر در حال رشد اضافه می کند

w4free سینمای فرقه

زامبی های کوبایی ، گوسفندهای کشنده آوسی ، وسلی اسنایپ اسلحه انداختن اسلحه ، بازی های ذهنی شیطانی و هیجان انگیزترین جنگ جنسیتی… برای برخی از موارد مورد علاقه فرقه کلاسیک در W4Free ، مقصد AVOD انگلستان برای سینمای مستقل و فرقه .

JUAN OF THE DEAD با عنوان شیرین و ترکیبی شاد از سیاست و چلپ چلوپ ، مخاطبان خود را در سراسر جهان طناب کرد. اولین فیلم ترسناک زامبی کوبا ، در سال 2011 اکران شد و قبلاً به عنوان یک سبک کلاسیک مدرن شناخته شده است. تمثیل زامبی همچنین در نیوزیلند BLACK SHEEP زنده و به خوبی زندگی می کند ، یک امر خنده دار و شاد در سنت “طعم بد” پیتر جکسون. مملو از هر شوخی احتمالی شکننده گوسفند ، احساس فرقه از نیوزلند یک لذت “برشی” است.

Gallowwalkers

ارواح همچنین در GALLOWWALKERS ، مخلوط بدنام و فاجعه Andrew Goth درگیر بازی های زامبی گاوچران ترکیبی از Spaghetti Westerns از Sergio Leone و El Topo کلاسیک عرفانی Alejandro Jodorowsky زندگی می کنند. وسلی اسنایپ در نقش یک مسلح تفنگ نفرین شده تلاش می کند تا عدالت را بیان کند ، پس برای یک مشت اجساد آماده شوید.

FAULTS یک کمدی سیاه براندازانه و روانشناختی است که اولین فیلم سینمایی کارگردان / نویسنده رالی استرنس را رقم زد ، که با زیرکی استعدادهای قابل توجه همسرش ، مری الیزابت وینستد را برای بازی در نقش کلر به کار گرفت – زن جوانی که به نظر می رسد زیر چنگ است از یک فرقه مرموز جدید. سرانجام ، BLACK ROCK از کیتی آسلتون ، که به عنوان “رهایی” فمینیستی توصیف می شود ، کتی آسلتون ، دریاچه بل و کیت بوسورث را در برابر سه نفر از جنگجویان زن ستیز قرار می دهد.

مطلب مرتبط  وسلی تأثیر فرهنگ اسلحه فراگیر بر پسران آمریکایی را برجسته می کند

گوسفند سیاه

همچنین در این ماه THE NOTORIOUS BETTIE PAGE ، بازیگر نقش ماری هارون ، کارگردان متی هارون ، مدل بته پیج افسانه ای و اسارت افسانه ای دهه 1950 ، که توسط گرتچن مول به تصویر کشیده شده است ، در دسترس است.

علاوه بر این ، کافه و سیگارهای جذب کننده گل جیم جارموش وجود دارد که در میان آنها بیل موری ، ایگی پاپ ، تام ویتز و جک و مگ وایت از نوارهای سفید وجود دارد.

خوان مردگان

W4Free ، جدیدترین سرویس پخش فیلم کشور ، که مجموعه های تلویزیونی و مستندی را نیز ارائه می دهد ، از طریق لپ تاپ ، رایانه های شخصی و از طریق تلویزیون Netgem قابل دسترسی است. در اواخر سال در همه دستگاه های تلفن همراه و تلویزیون های متصل در دسترس خواهد بود.

گروه پشتیبان خدمات ، Philipp Rotermund’s Video Solutions AG ، طیف وسیعی از مارک های AVOD و SVOD را در اروپا از جمله Watch4 در آلمان ، سوئیس و اتریش با 10 میلیون نفر در ماه ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر به W4Free.com مراجعه کنید.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 18 سریال ملکه گدایان

fallback-image

دانلود قسمت 11 سریال میخواهم زنده بمانم

fallback-image

Breaking Point – بررسی فیلم کوتاه

fallback-image

تریلر State (Remix) | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها