fallback-image

W4Free فیلم های فرقه ای ژانر را به قشر در حال رشد اضافه می کند

w4free سینمای فرقه

زامبی های کوبایی ، گوسفندهای کشنده آوسی ، وسلی اسنایپ اسلحه انداختن اسلحه ، بازی های ذهنی شیطانی و هیجان انگیزترین جنگ جنسیتی… برای برخی از موارد مورد علاقه فرقه کلاسیک در W4Free ، مقصد AVOD انگلستان برای سینمای مستقل و فرقه .

JUAN OF THE DEAD با عنوان شیرین و ترکیبی شاد از سیاست و چلپ چلوپ ، مخاطبان خود را در سراسر جهان طناب کرد. اولین فیلم ترسناک زامبی کوبا ، در سال 2011 اکران شد و قبلاً به عنوان یک سبک کلاسیک مدرن شناخته شده است. تمثیل زامبی همچنین در نیوزیلند BLACK SHEEP زنده و به خوبی زندگی می کند ، یک امر خنده دار و شاد در سنت “طعم بد” پیتر جکسون. مملو از هر شوخی احتمالی شکننده گوسفند ، احساس فرقه از نیوزلند یک لذت “برشی” است.

Gallowwalkers

ارواح همچنین در GALLOWWALKERS ، مخلوط بدنام و فاجعه Andrew Goth درگیر بازی های زامبی گاوچران ترکیبی از Spaghetti Westerns از Sergio Leone و El Topo کلاسیک عرفانی Alejandro Jodorowsky زندگی می کنند. وسلی اسنایپ در نقش یک مسلح تفنگ نفرین شده تلاش می کند تا عدالت را بیان کند ، پس برای یک مشت اجساد آماده شوید.

FAULTS یک کمدی سیاه براندازانه و روانشناختی است که اولین فیلم سینمایی کارگردان / نویسنده رالی استرنس را رقم زد ، که با زیرکی استعدادهای قابل توجه همسرش ، مری الیزابت وینستد را برای بازی در نقش کلر به کار گرفت – زن جوانی که به نظر می رسد زیر چنگ است از یک فرقه مرموز جدید. سرانجام ، BLACK ROCK از کیتی آسلتون ، که به عنوان “رهایی” فمینیستی توصیف می شود ، کتی آسلتون ، دریاچه بل و کیت بوسورث را در برابر سه نفر از جنگجویان زن ستیز قرار می دهد.

مطلب مرتبط  رویدادهایی که قبل ، در طول ، و پس از آن از یک تریلر بازی بسکتبال دبیرستان استفاده می شود

گوسفند سیاه

همچنین در این ماه THE NOTORIOUS BETTIE PAGE ، بازیگر نقش ماری هارون ، کارگردان متی هارون ، مدل بته پیج افسانه ای و اسارت افسانه ای دهه 1950 ، که توسط گرتچن مول به تصویر کشیده شده است ، در دسترس است.

علاوه بر این ، کافه و سیگارهای جذب کننده گل جیم جارموش وجود دارد که در میان آنها بیل موری ، ایگی پاپ ، تام ویتز و جک و مگ وایت از نوارهای سفید وجود دارد.

خوان مردگان

W4Free ، جدیدترین سرویس پخش فیلم کشور ، که مجموعه های تلویزیونی و مستندی را نیز ارائه می دهد ، از طریق لپ تاپ ، رایانه های شخصی و از طریق تلویزیون Netgem قابل دسترسی است. در اواخر سال در همه دستگاه های تلفن همراه و تلویزیون های متصل در دسترس خواهد بود.

گروه پشتیبان خدمات ، Philipp Rotermund’s Video Solutions AG ، طیف وسیعی از مارک های AVOD و SVOD را در اروپا از جمله Watch4 در آلمان ، سوئیس و اتریش با 10 میلیون نفر در ماه ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر به W4Free.com مراجعه کنید.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها