fallback-image

“Wonder Woman 1984” – قطعاً دهه 80 نیست ، احتمالاً خسته کننده است

“سرعت خود را حفظ کنید و به یاد داشته باشید. بزرگی آن چیزی نیست که شما فکر می کنید. “ (ظرافت ، نام تو WW84 نیست.)

داستان: سال 1984 است و دیانا پرینس در واشنگتن دی سی است و در موزه تاریخ طبیعی اسمیتسونیان کار می کند. او با باربارا مینروا ، نرم و بی ادعا (MINERVA LIKE THE GODDESS GET it) ملاقات می کند ، که فقط یک آرزو دارد. تا مثل دیانا باحال باشه خوشبختانه مورد جدیدی با مجوز FBI به میز باربز برخورد کرد. قدیمی است و می تواند آرزوها را برآورده کند ، یا روی قلع می گوید. بله؟ اوه ، و یک سرمایه دار بزرگ خود به خود ، آن را می خواهد. بنابراین عالی خواهد بود

ژانر: دنباله هایی که بسیار سخت تلاش می کنند و تقریباً آن را می سازند

بازسازی ، دنباله ، مبتنی بر یا اصلی: عاقبت به Wonder Woman، و بخشی از DCEU است.

باید بگویم: به عنوان یک بومی MoCo که بسیاری از سالهای نوجوانی خود را در جورج تاون گذرانده و تمام خریدها را انجام داده است / در مکان هایی مانند فرمانده سالمندر گشته است؟ فرمانده سالمندر بیشتر شبیه دیوار است. اما من نئونی را که برای برخی از لباس ها دریافت می کنند تحسین می کنم … گرچه هیچ چیز نمی تواند CS محبوب من را لمس کند.
من حدس می زنم که آنها نتوانستند موزه تاریخ طبیعی اسمیتسونیان را برگردانند ، اما به عنوان کسی که آن مکان را در دهه هفتاد و هشتاد حفظ کرده بود؟ کوچک من همه جزئیات را به یاد می آورد. و دیدن تفاوت در فیلمی که قرار است در دهه 80 باشد عجیب است. اگرچه من مطمئن هستم که افرادی که بومی منطقه DC نیستند آن را انتخاب می کنند ، من می توانم به شما افرادی که هستند ، تضمین کنم. این چیزهای کوچک است که هر بار مرا از روایت بیرون می کشد. اما خوب ، در مورد چگونگی کافی است WW84 کاملاً هدف هنری را نمی چسباند. امتحان کرد ، بنابراین من به آن نمره قبولی می دهم. (همچنین ، کمد لباس دیانا را ببینید ؛ سایه های مقدس Lynda Carter ، Batman! A +.)

خود فیلم چطوره؟ خوب … طولانی است مثل ، خیلی طولانی. گویی که DC جنگ Infinity War را مشاهده کرد ، زمان اجرا را بررسی کرد و فهمید که این طولانی بودن فیلم باعث موفقیت شده است. هوم جواب منفی. این داستان است و این واقعیت که حرف های زیادی برای گفتن و انجام وجود دارد. اینجا در WW84 ، داستان بسیار کمی وجود دارد ، اما فیلم در طی دو ساعت و نیم با وقفه ای تماشا می کند. در آن زمان اجرای برنامه به قدری فاقد طرح واقعی است که این فیلم یک نمونه عالی برای نشان دادن دانشجویان فیلم تازه کار به عنوان نحوه ویرایش فیلم است. چون عزیزم ، ویرایش منطقی قطعاً در اینجا لازم بود. بسیاری از صحنه ها احساس می کنند که خیلی نازک کشیده شده اند ، در حالی که چند جمله – یا ذکر قبلی در صحنه دیگر – می توانست کار پنج یا ده دقیقه ای را انجام دهد. با یک ویرایشگر صالح که مجاز به انجام کار خود است؟ این فیلم می توانست مشت مشتی جذاب بیشتری داشته باشد. اما همین که ایستاده است ، می کشد. مثال؟ مونتاژ Steve Trevor Tries On 80s Styles. غیرضروری است ، هر چند خنده دار است. اما پس از چندین تغییر ، بیات می شود. یک لباس ، پس از بیرون کشیدن چند قطعه کلنکر دهه 80 ، می توانست کار را انجام دهد.

مطلب مرتبط  Primewire 2020 - تماشای آنلاین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی رایگان رایگان - تماشای فیلم های آنلاین

سپس گاف های اصلی داستان وجود دارد. یک صحنه آغازین نینجا Gladiator Warriors با دیانا در سن شروع وجود دارد … شاید 10 ساله این یک صحنه سرگرم کننده با اقدامات فراوان است ، اما همچنین احساس می کند که بالشتک است ، زیرا بی دلیل طولانی است ، فقط برای اثبات این نکته که “هیچ قهرمان واقعی از دروغ متولد نمی شود”. این می توانست در طی یک نظریه کوتاه (سریعتر) در یک اظهار نظر کوتاه بیان شود. اما ضربه زدن به سر ما با چیزهایی است که WW84 برای انجام این کار آماده است ، و لعنت بر آنها که می خواهند مضامین و گفتگوی شخصیت اسلحه چخوف را به سر احمقانه و بدون سرنخ ما بکشند تا اینکه ما حتی می توانیم آنها را انتخاب کنیم. هورا؟

همچنین چیزهای تصادفی به خاطر لحظات “awww” در داستان رها شده است. استیو و دیانا در تلاشند تا به آنجا برسند [Spoilery Place] برای [Spoilery Thing]. این فیلم حتی به زحمت نمی گوید چهارم ژوئیه است تا اینکه دیانا و استیو آتش بازی را به هیچ جا نمی بینند. کل صحنه را می توان برش داد و فیلم به جز یک صحنه “wuv” پررنگ چیزی را از دست داد. کدام یک دوست داشتنی است – گادوت و پاین به خوبی با هم کار می کنند و دیانا + استیو شایان ستایش است. اما این یک بخش طولانی از زمان است که انرژی فیلم را کاهش می دهد. از نو. (و به من اعتماد کنید ؛ به هیچ وجه DC نمی تواند آتش بازی را به جایی بریزد. مترو – که ما آنها را در آن می بینیم) کاملا خالی است ، و همچنین مرکز ملی است. خوب ، مغز DC من اکنون متوقف خواهد شد.)

به عنوان باربارا / یوزپلنگ ، کریستن ویگ با آنچه به او داده کار بزرگی انجام می دهد ، اما بیشتر تحولات عاطفی و جسمی او خارج از صفحه اتفاق می افتد. از فیلمبردار بخاطر حفظ فرم نهایی خود در تاریکی ، قدردانی می شود. گرچه آرایش به نظر می رسد برای هالووین از چه چیزی استفاده می کنم ، اما در هنگام شروع عمل حداقل دره غیر عادی وجود دارد. پدرو پاسکال مانند ماکسول لرد به خوبی جویدن صحنه ها را انجام می دهد ، هرچند او اجازه داده است لحظات شیرینی را با پسر لرد آلیستر داشته باشد که به او امکان می دهد ماندوی داخلی خود را کانال کند. خوب اما با مکس و یوزپلنگ ، خیلی چیز خوبی به نظر می رسد. من می فهمم که چرا هر دو از این طریق معرفی شده اند ، اما فیلم از یک Big Bad به دیگری باز می گردد ، گویی که فیلمنامه نویسان واقعاً نمی دانند با آنها چه کنند.

TL ؛ DR؟ تو خانه هستی. شما HBOMAX دارید؟ برو جلو و تماشا کن دیگه چیکار میکنی؟ خوب ، شما می توانید تماشا کنید روح. اما این یک بررسی دیگر برای زمان دیگری است. WW84 نیاز شما به محتوای ابرقهرمانانه جدید را برآورده می کند ، اما فقط به این دلیل که Gadot روی صفحه جادو است و شما برای ذرت بو داده بیست دلار نمی پردازید.

درجه: C-

#Protip: مطمئن شوید که در پایان اعتبارات میانی را حفظ کرده اید. یک صحنه کوچک وجود دارد که کاملاً ارزش وقت شما را دارد. مانند ، شاید ارزش تماشای همه اینها را ندارد ، اما نزدیک است.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها