fallback-image

Wrong Turn (2021) بررسی. یک راه اندازی مجدد شایسته.

پوستر چرخش اشتباه

وقتی استودیوها اعلام کردند چرخش اشتباه، آن سرگرم کننده و خشن 2003 ، در حال راه اندازی مجدد بود ، همه فکر می کردیم که آیا این یک تصمیم عاقلانه است. پس از همه ، راب اشمیت فیلم با بازیگران مناسب و معقول بهترین نتیجه را در گیشه به دست نیاورد و بیشتر منتقدان از خشونت بی معنی فیلم متنفر بودند. این طور نیست که حق رای دادن نیاز به راه اندازی مجدد داشته باشد. فقط شاید بعضی از فیلم های دیگر ارزش تلاش را داشتند.

مورد چرخش اشتباه (2021) بسیار عجیب است. این یک فیلم راه اندازی مجدد است که با یک فیلم ساخته شده در سال 2003 مشترک است ، اما هیچ ارتباطی با آن فیلم در مورد آدم خواری تغییر شکل یافته که نوجوانان را در جنگل می کشد ندارد. آلن بی مک الروی رویای راه اندازی مجدد فیلمنامه ای است که باعث شهرت او شده است. و وقتی اولین تلاش جواب نداد چه کاری انجام می دهید؟ شما جهت را تغییر می دهید و در مورد “هیولاهای” پنهان در جنگل به یک داستان کاملا جدید می رسید.

حرکتی جسورانه که نتیجه می دهد.

این فیلم اسلشر معمولی شما نیست.

فیلمنامه تقریباً خودآگاه است و با ایده هر فیلمی که در جنگل اتفاق می افتد و همچنین اتفاقاتی که قبل از شروع پیاده روی گروهی از مردم رخ می دهد ، اسباب بازی است. مطمئناً ، آنها شب قبل مست می شوند و حتی کسی به آنها هشدار می دهد که به آنجا نروند. علائم معمول است و آن دسته از ما که عاشق “فیلم های اسلحه کمپی” هستیم ، تقریباً وقتی که همه اتفاقاتی که می خواهیم رخ بدهند ، تحسین می کنیم.

با این حال ، راه چرخش اشتباه شکستن فرمول پیشنهادی هوشمندانه از چیز دیگری است که انتظار آن را نداشتیم. این بار ، یک اقدام دوم پنجره دیگری از پیشرفت در وحشت و اشرار را باز می کند که در واقع انگیزه های آنها است. آنچه در جنگل پنهان است هیچ ارتباطی با آدمخواران تغییر شکل یافته از نژاد ندارد. جامعه ای وجود دارد و برنامه های آنها بیش از آنچه تصور می کنیم فریبنده است.

مطلب مرتبط  1BR (2019) | فیلم- Blogger.com

کاش می توانستم بیشتر به شما بگویم.

آیا می توانید وحشت را به درامی پر تعلیق تبدیل کنید؟

درگیری در چرخش اشتباه بسیار مهمتر و قابل قبولتر از آنچه این حق رای دادن در طول سالها به ما گفته است. وقتی وقایع تکراری نباشند و نشانه ای از امید برای کسانی که رفتار خوبی دارند وجود داشته باشد ، می توانیم تغییر فرمول را مشاهده کنیم. آنچه در زیر می آید معرفی فیلم دیگری است که مربوط به جوانان نیست که سعی در زنده ماندن دارند. آنها سعی می کنند تحت شرایط مختلف زندگی کنند.

عنصر ترسناک کنار گذاشته می شود و چیزی واقع گرایانه تر می شود مرکز طرح. البته ، پدر به دنبال دخترش در آنجا است ، اما موضوع اصلی کاملاً به سمت ایده ای منطقی تر سوق داده شده است. ما جزئیات زیادی در مورد آن دریافت نمی کنیم و این جایی است که فیلم کمی شروع به سفر می کند. خوشبختانه این پایان روز را نجات می دهد. فوق العاده است

این همه هیاهوی تبلیغاتی است؟

کار می کند. نمی توانم آن را به اندازه کافی بگویم. فیلم با آنچه انتظار داشتم کاملاً متفاوت است و من از تلاش برای تغییر فرمول قدردانی می کنم. این موفقیت غیر قابل انکار است و چرخش اشتباه همه قوانین را به نفع ترور واقع بینانه تر می شکند. مسیر Appalachian Trail پس از این دیگر نیست.

بازدید خانمها
.- تغییر داستان اصلی به چیزی معقول تر ، به سادگی جواب می دهد.

.- یک قهرمان معقول ضروری است و چرخش اشتباه شخصیت بسیار خوبی را ارائه می دهد که تصمیمات بدی در طول فیلم نمی گیرد.

.- حضور بیل سیج در هر فیلمی استقبال می شود پسر خیلی خیلی ترسناکیه

.- برخی از متعصبان حق رای دادن ناامید خواهند شد.

باور کردن دستگاه های طرح در پایان سخت است.

فدریکو فورزان در اینستاگرامفدریکو فورزان در توییتر
فدریکو فرزان

بنیانگذار Screentology. عضو OFCS. منتقد معتبر RT
بابا سگ

admin

Related Posts

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها