YesterYear – یک نقد و بررسی فیلم کوتاه

YesterYear – یک نقد و بررسی فیلم کوتاه

yesteryear

Yesteryear مستندی است که با نگاهی به های ویدئویی در خانه آرشیو از سال های گذشته به شما اجازه می دهد تا خاطرات خود را به شما برگردانند و در مواقعی که در میان آنها بسیار کم تحریک عاطفی است یادآوری کند.

همه اینا ها برای چی است؟

مجموعه ای از فیلم های خانگی که به بررسی و جشن دلتنگی و خاطرات می پردازد. هدف این مستند با الهام از همه گیر جهانی COVID-19 و عدم اطمینان آن ، ایجاد مثبت اندیشی و جشن گرفتن زندگی است.

نظر من

کریس اسپر چیزی بسیار جذاب به ما داده است. اگرچه این به عنوان یک مستند طبقه بندی می شود ، من قطعاً از جاده فیلم تجربی عبور می کنم. هیچ وقت یک فیلم کوتاه به من اینقدر تعمق و تأمل به من نداده است. این کوتاه چنین ایده ساده ای است ، اما ایده ای بسیار قدرتمند به نظر می رسد. هیچ عملکردی وجود ندارد ، هیچ روایتی وجود ندارد ، هیچ چیزی قابل مقایسه و قضاوت در برابر هر آنچه قبلاً دیده ام نیست. در ساده ترین شکل این مجموعه ای از فیلم های خانگی و تصاویر بایگانی است که با هم ویرایش شده اند. با این حال این همه چیز نیست.

به قول خود Esper این خلاصه قطعه ای بصری است که به «زمان های ساده تر» بازتاب می یابد. این قطعه بسیار با همدردی و با دقت زیادی در کنار هم قرار گرفته است. با توجه به بایگانی بودن این فیلم های ویدئویی ، کیفیت فیلم بسیار متفاوت است اما هیچ چیز چیزی را از این قطعه دور نمی کند. در این حالت کیفیت متفاوت به فیلم کوتاه می افزاید و خاطرات خود را از ویدئوی خانگی وارد بازی می کند. کیفیت فیلم فقط به حس نوستالژی و سن فیلم می افزاید. من فکر می کنم همین باعث جذابیت این کوتاه می شود ، واقعیت این که بسیار جذاب است. به شما این امکان را می دهد که بتوانید از خانواده خود و خاطرات خود یادآوری کنید. این یک نگاه کاملاً شخصی به شخصی است که خاطرات را از بین می برد و اسپر به او توجه و توجهی می دهد که شایسته آن است.

مرور فیلم کوتاه گذشته

این فیلم بین روشن و خاموش شدن یک پروژکتور قدیمی قرار دارد. ما این مسافرت را با شخصی که فیلم را تماشا می كند و احتمالاً خودش اسپر است ، به گذشته می بریم ، گویی كه با هم آن را تماشا می كنیم. من فکر می کنم این حس تماشای آن با اپراتور پروژکتور این احساس را به شما القا می کند که در حال تماشای آن در کنار یکدیگر هستید و این تجربه را به اشتراک می گذارید ، حتی اگر تجربه Everybodies متفاوت باشد چون قدرت کوتاه در نحوه بازگرداندن خاطرات خود از شماست. سالها گذشته

مطلب مرتبط  مرور کامل فیلم تنت - تماشای فیلم های آنلاین

استیون لانینگ-کافورو که این اثر کوتاه را به ما می دهد قطعه ای با بار احساسی است که برای فیلم های نمایش داده شده بسیار مناسب است و باعث ایجاد ارتباطی قدرتمند با مخاطبان می شود ، این گل کوتاه است. موسیقی فیلم فقط فیلم را بالا می برد.

احساس می کنم این نمایش کوتاه در بهترین حالت هنگام نمایش کریسمس ، تولد یا جشن است. یک موضوع اصلی که کلیپ های مختلف را به هم پیوند می دهد ، تماشای بسیار قدرتمندی ایجاد می کند. وقتی کلیپ ها متصل نیستند ، دیگر ارتباطی که با فیلم دارید از دست می دهید. سبک غیرخطی ویرایش این کلیپ ها در بهترین حالت زمانی است که کلیپ ها از یک موضوع مشابه استفاده می کنند ، اما اگر تم وجود ندارد ، کلیپ ها احساس می کنند که کمی از هم گسسته می شوند و به عنوان یک بیننده ، کمی از هم جدا می شوند.

به نظر من فکر می کنم این کوتاه می تواند از روایت ساده یا راهنمایی بین گروه های کلیپ یا یک توضیح ساده ، حتی گفتگوی غیررسمی توسط شخصی که از طریق پروژکتور برای مخاطب تماشا می کند ، بهره مند شود. داشتن این کمک می کند تا ممیز در این سفر که آنها هنگام تماشا می روند راهنمایی شود. احساس می کنم داشتن اندکی ساختار باعث می شود تماشاگر در این قسمت کوتاه از بین نرود و به او کمک کند تا تأثیر احساسی بیشتری با مخاطب داشته باشد. برخی از کلیپ ها کاملاً توضیحی هستند ، مانند کلیپ های کریسمس ، اما برخی دیگر وجود دارند که من از اتصال مطمئن نبودم. در این لحظات است که احساس می کنم کمی گم شده ام و برخی روایت ها مرا در مسیر خود قرار داده است. پس از قطع اتصال ، این به راحتی به کلیپ های ویدیویی خانگی تبدیل می شود که با هم ویرایش شده اند.

حکم

Yesteryear نگاهی شخصی به برخی از لحظات خانوادگی سالهای گذشته را به ما ارائه می دهد. دخالت در این مواقع صمیمی به ما امکان می دهد که به گذشته نگاه کنیم و دیدارهای خانوادگی خود را ببینیم و در خاطرات خود تأمل کنیم. یک قطعه بسیار ویرایش شده با زمان و دقت زیادی که در این ویرایش قرار دارد. امتیاز خیلی خوب فیلم را تعارف می کند و فیلم را به طور کلی بالا می برد. کوتاه هنگام ارائه مجموعه ای از کلیپ های مرتبط با موضوعات مشابه در بهترین حالت است. احساس می کنم برخی روایت ها یا کمی راهنمایی خلاقانه به مخاطب کمک می کند تا این سفر را به گذشته دنبال کند.

Graham_B

معتاد فیلم 35 ساله. پرداخت قیمت برای جوانان فراموش شده فیلم و پاپ کورن. جمع کننده دی وی دی و طرفدار مشتاق فیلم های اکشن 80 است. عاشق پیتزا!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها