Yomovies 2020 – آخرین فیلم ها از Yomovies.io با کیفیت HD – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

Yomovies 2020 – آخرین فیلم ها از Yomovies.io با کیفیت HD – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

آخرین به روز رسانی در

Yomovies چیست؟

Yomovies یکی از سایت هایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند آخرین فیلم های منتشر شده در چاپ های HD را منتشر کنند. هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام چنین کاری نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت در تعامل هستند زیرا هیچ وب سایت دیگری آخرین فیلم های Telegu ، Tamil ، Bollywood و Hollywood را قبل از Yomovies بارگذاری نمی کند. گرچه سایت تورنت توسط Google در ایالات متحده به دلیل بارگذاری محتوای حق چاپ ممنوع است. اما همه قوانین کشور یکسان نیست و مردم هنوز هم می توانند از Yomovies استفاده کنند. برای اطلاع از روند لطفا مقاله را تا آخر مطالعه کنید و از آن لذت ببرید.

دزدی دریایی ویدئویی طی چند سال اخیر افزایش یافته و از دست رفته است. با توجه به حفظ حریم خصوصی ویدیو ، نامی که وتر در آن قرار دارد ، Yomovies است. عکس های متحرک برای سایت های انتقال از طریق شبکه قابل دسترسی به همه افراد هستند اما نحوه کار Yomovies در بین همه سایت های انتقال تلنگر تلویگ فوق العاده است.

Yomovies چگونه کار می کند؟

Yomovies یکی از سایتهای بارگیری فیلم مشهور در ایالات متحده است. این وب سایت سالها سخت کار می کند و تیم بسیار بزرگی دارد که آخرین مطالب را جمع می کند و سریعتر از هر وب سایت دیگر بارگذاری می کند. اما ممکن است در ذهن شما این سؤال پیش بیاید که چرا این وب سایت در حال ارائه محتوای سرقت شده به کاربران است و سود آنها چیست. در واقع ، هنگامی که یک کاربر به وب سایت مراجعه می کند ، کاربر باید با برخی از تبلیغات روبرو شود. Yomovies دارای تبلیغات حامی مالی است که کاربر در این تبلیغات تصریح می کند که مالک سود می کند. آنها عمدتاً برای درآمدزایی در خدمت محتوای دزدان دریایی هستند.

لینک های جدید موجود برای Yomovies کدام هستند؟

با این حال ، در مورد ما تمایل داریم ببینیم که چه مربعی برخی از مناطق مخالف Yomovies را از هر کجا که بتوانید فیلم های متحرک هندی هالیوود را به صورت HD ، فیلم های جدید تلوگو 2020 ، انتقال فیلم حرکتی دراویدیان جنوبی ، انتقال تصویر جدید 2020 از آن به بعد ، اندازه گیری کنید.

بنابراین در زیر لینک های جدید به Yomovies آمده است. اگر می خواهید فیلم مورد علاقه خود را با یک کلیک بارگیری کنید ، از لیستی که در زیر آورده شده استفاده کنید:

 • Yomovies.com
 • Yomovies.ws
 • Yomovies.net
 • Yomovies.info
 • Yomovies.io
 • Yomovies.cc
 • Yomovies.to
 • Yomovies.in

چرا Yomovies در ایالات متحده مسدود شد؟

اخیراً وقتی فعالیت دولت انجام شد ، خوشه قانونی آن Yomovies را در وب سایت از Google مسدود و بیرون رانده است. دلیل مسدود کردن Yomovies قانون حاکم بر ایالات متحد است ، اما ماجرا به پایان نمی رسد همه ما می دانیم که فقط یک نام دامنه مانند این وب سایت وجود ندارد. هزاران نام دامنه وجود دارد که به نفع سایتهای آپلود فیلم هستند. مخاطبان هنوز هم از بازدید از این هزار تعداد سایت تورنت ، این فیلم ها را تماشا می کنند.

اگرچه پدر بنیانگذار (Yomovies) ممنوع است برخی از سایت های مشابه می خواهند جای خود را مانند Yomovies 300mb ، فیلم های جدید Yomovies ، فیلم های دوبله شده انگلیسی Yomovies و غیره بگیرند ، شما همچنین می توانید از این وب سایت برای بارگیری فیلم های جدید تامیل و تلگ در HD استفاده کنید. اما توصیه می کنیم برای رفتن به سالن سینما از این سایت استفاده نکنید و از مطالب واقعی لذت ببرید. زیرا تماشای محتوای حق چاپ در سایت های تورنت غیرقانونی است. بنابراین بهتر است از این نوع سایت های تورنت استفاده نکنید.

گزینه های Yomovies چیست؟

Yomovies یکی از بزرگترین وب سایتهای غیرقانونی برای بارگیری فیلم رایگان است. چندین وب سایت دیگر وجود دارد که ممکن است شما برای دانلود فیلم ها مفید واقع شوید. فقط برخی وب سایت ها بازدیدهای فعلی را در یک وب سایت شیک ارائه می دهند. بنابراین در اینجا گزیده ای از وب سایت های برتر جایگزین وجود دارد که می توانند به جای هدف Yomovies متناسب باشند.

کدام فیلم ها در Yomovies در دسترس هستند؟

Yomovies وب سایت را به دسته های زیادی تقسیم کرده است تا تجربه کاربری بسیار بهتری داشته باشد. با جدا کردن دسته ها ، کاربر می تواند به راحتی فیلم مورد نظر خود را برای بارگیری پیدا کند. این یک ویژگی عالی توسط وب سایت غیرقانونی Yomovies است. دسته های زیر در زیر ذکر شده است.

آخرین فیلم های منتشر شده توسط وب سایت Yomovies چیست؟

Yomovies بسیار مشهور است زیرا بیشتر فیلم های هالیوود بالیوود در یوموییس به بیرون درز می شوند. بنابراین ، در سال ، 2020 بسیاری از فیلمهای سینمایی بلاک چین در هند راه اندازی شده اند. اما بیشترین تعداد فیلم توسط وب سایت افسانه ای Yomovies فاش شد.

Yomovies – سؤالات متداول

سؤالاتی در ذهن شما وجود دارد که ، چیزهای ناشناخته ای که ما درباره Yomovies نمی دانیم چیست. بنابراین من یک سؤال درباره وب سایت ایجاد کرده ام که در آن شما می توانید تمام سؤالاتی را که مکررا می توان از آنها پرسید دریافت کنید. اگر به سؤالات بیشتری درباره Yomovies نیاز دارید ، لطفاً به من اطلاع دهید.

1. آیا استفاده از Yomovies بی خطر است؟

اخیراً گوگل Yomovies را از ایالات متحده ممنوع کرده است. بنابراین نمی توان Yomovies را از ایالات متحده جستجو کرد. زیرا در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و هند دزدی دریایی غیرقانونی است. در هر صورت ، این قوانین برای افرادی که عکسهای متحرک را مشاهده یا بارگیری می کنند ، دقیق ترین نیست.

2. چگونه می توان از Yomovies بدون VPN استفاده کرد؟

همانطور که می دانید اگر در فروشگاه بازی مرور کنید می بینید که حداکثر VPN میلیونها بار بارگیری دارد و همه سرورها کند هستند. یک روش ثانویه وجود دارد که یک سرور پروکسی است. سرور پروکسی مانند یک سرور 3 دست است که پرونده را برای شما بارگیری کرده و محتوا را در اختیار کاربر قرار می دهد.

3. چگونه می توان از Yomovies بدون تبلیغات استفاده کرد؟

در مرحله اول ، اگر شما یک کاربر Pc هستید ، می توانید یک Ad-blocker Extention اضافه کنید. اما اگر کاربر تلفن Android هستید ، می توانید یک برنامه adblocker را از فروشگاه Play بارگیری کنید. این برنامه افزودنی و برنامه تبلیغات را بارگیری می کند و می توانید Yomovies را بطور هموار استفاده کنید.

4- چرا Yomovies باز نمی شود؟

این وب سایت توسط بسیاری از کشورها به دلیل مشکلات دزدی دریایی مسدود شده است. بنابراین وقتی کاربر می خواهد از یک کشور مسدود شده به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاربر فقط یک صفحه خالی را در مقابل خود مشاهده می کند. وقتی این اتفاق افتاد کاربر فکر می کند که وب سایت کار نمی کند.

5- چرا Yomovies اینقدر محبوب است؟

Yomovies سالهاست که کار می کند و هنوز هم بسیار سخت کار می کنند. همانطور که می دانید وقتی فیلمی منتشر شد ، مردم می خواستند سریع آن را تماشا کنند. اما آنها نمی توانند به سالن سینما بروند ، زیرا اوقات فراغت زیادی ندارند. به همین دلیل مردم از این وب سایت استفاده می کنند تا بتوانند آخرین فیلم ها را تماشا کنند.

6. آیا داشتن زندان برای بارگیری فیلم های سرقت شده امکان پذیر است؟

چند سال پیش قانونی علیه این جنایت وضع نشده اما قانون دولت ایالات متحده بسیار سختگیرانه است. اگر شخصی این نوع جرم را مرتکب شود ، مقامات دولتی باید اطمینان حاصل کنند که شخص به خاطر این کار مجازات می شود.

مجازات هایی برای بارگذاری فیلم های Pirated:

 1. به مدت 3 سال زندانی شد.
 2. جریمه نقدی حداکثر 10 پوند را پرداخت کنید.
 3. به مدت 3 سال در زندان به سر برد و جریمه نقدی را تا 10 پوند در هر دو پرداخت کنید.

7. آیا Yomovies در خدمت تسهیلات پخش فیلم است؟

در واقع ، فقط وب سایت رسمی گزینه پخش مستقیم دارد اما یک وب سایت مشابه ویژگی پخش فیلم را ندارد. اگر یک اتصال اینترنتی سریع دارید ، پیشنهاد می کنم از وب سایت استفاده کنید زیرا بارگیری یک فیلم نیاز به فضای ذخیره بسیار بزرگی دارد.

8- آیا برای ثبت نام در Yomovies نیاز دارم؟

برای بارگیری فیلم ، حداکثر وب سایت بارگیری فیلم نیاز به ثبت نام دارد. اما Yomovies اینگونه نیست که کاملاً یک پلتفرم متفاوتی است که برای بارگیری فیلم ها به هیچ نوع فرآیند ثبت نام نیاز ندارید.

9- اکران یک فیلم جدید در Yomovies چقدر زمان می برد؟

Yomovies بهترین سرور فیلم در ایالات متحده است که این وب سایت اکثر فیلمهای جدید را در سالن های سینما منتشر می کند. وقتی فیلمی در سالن سینما اکران می شود ، چاپ سالن در Yomovies را دریافت خواهید کرد ، اما پس از مدتی نسخه HD را از این وب سایت دریافت خواهید کرد.

10. چگونه می توانید فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را به طور رسمی بارگیری کنید؟

همانطور که می دانید دزدی دریایی در هیچ کشوری در جهان مجاز نیست. بنابراین باید از این امر اجتناب کنیم و باید همه فیلم ها را به روشی رسمی بارگیری و تماشا کنیم. بنابراین دو شرکت وجود دارند که به شما امکان می دهند آخرین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را بارگیری کنید. شرکت ها عبارتند از:

 • نتفلیکس
 • آمازون نخست فیلم

سلب مسئولیت

ما از دزدی دریایی پشتیبانی نمی کنیم. این محتوا مربوط به ایمنی در مورد تورنت است. گرچه مردم از محتوای دزدان دریایی استفاده می کنند و می دانند که این غیرقانونی است اما باید به کاربران هشدار داده شود. اگر مقاله را دوست دارید ، لطفاً آن را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، نظر شما در مورد Yomovies چیست؟ نظر خود را در مورد Yomovies در بخش نظرات به ما بگویید ، متشکرم.

مطلب مرتبط  Filmlicious 2020 - بارگیری جدیدترین فیلم های HD ، مجموعه های وب و نمایش های تلویزیونی - تماشای آنلاین فیلم ها

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها