Z (2019) – Movie-Blogger.com

Z (2019) – Movie-Blogger.com

Z آن را تاریک دوست دارد.

فیلم با پسران کوچک خزنده. با “ز“شما همچنین این احساس را دارید که وحشت دیگری در دست دارید که چنین پسر شیطانی فرمان می دهد. فقط اخیراً “The Prodigy” را دیدم که پسر خانه به آرامی الگوی انحرافی رفتار می کند. آن فیلم در مورد تناسخ بود. که در “ز“این در مورد داشتن یک دوست خیالی است. وقتی جاشوا پارسونز (جت کلین) دوست خود “Z” را به والدینش معرفی می کند ، آنها در ابتدا نگران نباشند. آنها فکر می کنند که این فقط مرحله ای است که کودکشان باید طی کند. آنها حتی فکر می کنند که به طرز خاصی ناز است. تا ناگهان دوستان مدرسه دیگر نمی خواهند با جوش ارتباط برقرار کنند ، الیزابت (Keegan Connor Tracy) از چیزهای عجیب آگاه می شود و سرانجام ، جوشوا نیز به دلیل رفتار غیرقابل تحمل ، از مدرسه تعلیق می شود. در آن لحظه الیزابت متوجه می شود که این دوست خیالی تأثیر شگرفی در پسر شیرین خود دارد.

Z

فکر کردم فقط یک وحشت معمولی.

به نظر می رسد تا نیمه راه فیلم یک وحشت معمولی است. از جمله ، یک اتفاق وحشتناک برای یکی از دوستان مدرسه جوشوا (با همکاری یا بدون همکاری Z) و جوشوا یک اتاق ترسناک در اتاق خواب خود فاش کرد. باور کن یک سر کلاه سیاه روی سر این موجود ترسناک بکشید و برادر دوقلوی “بابادوک” را در مقابل خود دارید. اکنون زمان آن فرا رسیده است که الیزابت زنگ هشدار را به صدا درآورد ، در حالی که پدر کوین (شان راجرسون) هنوز در مرحله انکار است و از نابینایی کاملاً رنج می برد ، و با روانشناس دکتر Seager (استفان مک هتی) برای ارائه مشکل ترفندهای شناخته شده ژانر ترسناک در “ز” البته. بنابراین دوباره نقاط سایه دار با صداهای ترسناک. اسباب بازی هایی که زنده می شوند. و سرگردانی شبانه در نیمه تاریکی (در حالی که هر فرد معقول به هر حال این چراغ را روشن می کند) با چند پرش ترسناک در نتیجه. حتی یک صحنه حمام وحشتناک نمی تواند به نتیجه نرسد.

Z

سلام ، به نظر می رسد کاملاً متفاوت است.

و با این حال فیلم هوشمندانه حال و هوای خود را تغییر می دهد و تمرکز را از یک دوست نامرئی ترسناک به ترومای کودکی فراموش شده طولانی مدت که کل مکانیسم در حال حرکت است تغییر می دهد. و قبل از فهمیدن آن ، داستان ترسناک وحشتناک جای خود را به نوعی هیجان روانشناختی داده است. از اینجا ، جوشوا دیگر مرکزی نیست ، اما داستان بر الیزابت متمرکز است. و رک و پوست کنده ، راه Keegan Connor Tracy شکل به این شخصیت از سطح فوق العاده بالایی می دهد. فردی آشکار گیج کننده که آرام اما مطمئناً به عنوان یک روح عذاب آور به جنون کامل می رسد. شخصیت پدر با شخصیت اعضای خانواده وی به شدت تضاد دارد. در پایان ، من آن را یک شخص بی معنی و کاملاً غیرقابل تصور به عنوان یک شخصیت پدر دیدم. از سویی ، او هیچ چیز در مورد یادداشتهای قرمز مدرسه که باعث سوء رفتار جوشوا شده است ، نگفت. از طرف دیگر ، او با شنیدن اینکه پسرش بدون اطلاع وی دارویی برای او تجویز کرده است ، از عصبانیت کور است. آه ، مثل همیشه در فیلم های ترسناک ، معمولاً پدرانی هستند که بی سر و صدایی در داستان حرکت می کنند و هرگز متوجه مشکوکی نمی شوند. این معمولاً شخصیت مادر است که احساسات عجیبی را تجربه می کند و نتیجه می گیرد که فاجعه قریب الوقوع است.

مطلب مرتبط  Movierulz St 2020 - تماشای فیلم های آنلاین

Z

این فیلم ترسناکی نیست

من نمی توانم بگویم فیلم “ز“واقعاً ترسناک بود شاید عمدا پدیده را به تصویر نکشید “ز“صریحاً ، باعث ایجاد تنش می شود. جلیقه ای هوشمندانه و کاربردی ، بنابراین تخیل بیننده مجبور است بیشتر کارها را انجام دهد (با یک نقاشی دیواری وحشتناک به عنوان الهام). در نهایت ، این عموماً روحیه ای است که در این فیلم ضروری است. در نگاه کوتاه ، فیلم موضوعات مختلفی را پوشش می دهد. دردهای رو به رشد جوانی و نگرانی والدین. فانتوم های کابوس و ترومای حل نشده. به عنوان والدین ، ​​انتظار دارید فرزندان شما برخی از خصوصیات شخصیتی یا خصوصیات شخصی خود را به ارث ببرند. با این حال ، در “Z” این میراث چیزی نیست که شما انتظار دارید. و حتی اگر این اغذیه بیش از حد در اینجا دیده نمی شود ، حضور آن به وضوح در هر صحنه تاریک و تاریک احساس می شود.

امتیاز من 6/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها